Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Webinary specjalistyczne

Tematyka webinarów specjalistycznych

Temat
Prowadzący Cena Termin Zapisz się na kurs
Żywienie w chorobach tarczycy i insulinoopornościAnna Andrysiak – Szymańska390 zł20.05.2023
21.05.2022

– 12 h
(2 dni)
Formularz zgłoszeniowy
Dietoterapia
w chorobach jelit
Anna Andrysiak – Szymańska290 zł24.06.2023
– 6 h
(1 dzień)
Formularz zgłoszeniowy

Żywienie osób starszych

Maria Przyborowska Sapek

290 zł

29.07.2023
– 6 h
(1 dzień)

Formularz zgłoszeniowy

Do kogo skierowane są webinary specjalistyczne?

Krótkie formy specjalistyczne skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów zdrowego odżywiania,  jak i dietetyków pracujących w zawodzie, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Co to jest webinar?

Webinar to spotkanie wszystkich uczestników z wykładowcą w tym samym czasie. Wszyscy widzą się i słyszą, ale każdy siedzi w domu przed własnym komputerem.
Nasze zajęcia odbywają się na platformie ClickMeeting.com

Materiały szkoleniowe z webinarów specjalistycznych 

Każdy uczestnik webinaru specjalistycznego otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane przez dydaktyków „Akademii Dietetyki”. Materiały te są wysyłane do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć.

Certyfikat uczestnictwa w webinarach specjalistycznych

Każdy uczestnik webinaru specjalistycznego otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zapisy na webinary specjalistyczne

Aby zapisać się na webinar należy kliknąć na wybrany temat, a następnie na przycisk ZAPISZ SIĘ, który przekieruje do właściwego formularza zgłoszeniowego (lub kliknąć napis Formularz zgłoszeniowy przy temacie webinaru w tabeli powyżej).
Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w webinarze. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o webinarach? Skontaktuj się z nami. Kontakt e-mailowy: biuro@akademiadietetyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73

Aktualne terminy webinarów specjalistycznych
Webinary specjalistyczne
3.8 (76.44%) 45 votes