Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Webinary specjalistyczne

Do kogo skierowane są webinary specjalistyczne?

Krótkie formy specjalistyczne skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów zdrowego odżywiania,  jak i dietetyków pracujących w zawodzie, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Co to jest webinar?

Webinar to spotkanie wszystkich uczestników z wykładowcą w tym samym czasie. Wszyscy widzą się i słyszą, ale każdy siedzi w domu przed własnym komputerem.
Nasze zajęcia odbywają się na platformie ClickMeeting.com

Jakie tematy webinarów specjalistycznych proponujemy?

Temat
(by dowiedzieć się więcej, kliknij temat webinaru)
Prowadzący Cena webinaruTermin Zapisz się na kurs
Żywienie osób starszychMaria Przyborowska Sapek 290 zł28.01.2023
– 6 godz. (1 dzień)
Formularz zgłoszeniowy
Żywienie w chorobach tarczycy i insulinoopornościAnna Andrysiak – Szymańska390 zł25.02.2023
26.02.2022

– 12 h
(2 dzień)
Formularz zgłoszeniowy
Dietoterapia
w chorobach jelit
Anna Andrysiak – Szymańska290 zł25.03.2023
– 6 h
(1 dzień)
Formularz zgłoszeniowy
Aktualne terminy webinarów specjalistycznych

Materiały szkoleniowe  

Każdy uczestnik webinaru specjalistycznego otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane przez dydaktyków „Akademii Dietetyki”. Materiały te są wysyłane do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć.

Certyfikat uczestnictwa

Każdy uczestnik webinaru specjalistycznego otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zapisy na webinar

Aby zapisać się na webinar należy kliknąć na wybrany temat, a następnie na przycisk ZAPISZ SIĘ, który przekieruje do właściwego formularza zgłoszeniowego (lub kliknąć napis Formularz zgłoszeniowy przy temacie webinaru w tabeli powyżej).
Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w webinarze. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o webinarach? Skontaktuj się z nami. Kontakt e-mailowy: biuro@akademiadietetyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73

Webinary specjalistyczne
3.8 (76.36%) 44 votes