Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z materiałów promocyjnych z projektu Komisji Europejskiej „Moja zdrowa rodzina”.Powrót do spisu aktualności

„Moja zdrowa rodzina” jest projektem o charakterze badawczym realizowanym jednocześnie w Polsce i na Węgrzech. W Polsce do uczestnictwa w projekcie zaproszonych zostało łącznie 3500 rodzin z województwa kujawsko – pomorskiego i podkarpackiego.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie była przynależność członka rodziny do jednej z trzech grup docelowych – kobiety w ciąży lub matki dzieci do 1. roku życia, dzieci w wieku 10 – 15 lat i osoby powyżej 65 roku życia.

Celem projektu było zachęcenie jak najszerszego grona osób do spożywania większej ilości owoców i warzyw. W ramach projektu podejmowano różnorodne inicjatywy, w tym comiesięczne dystrybucje darmowych paczek z owocami i warzywami.

Popularnością cieszyły się także liczne konkursy i materiały promocyjne, w tym zestaw materiałów edukacyjnych dla uczniów gimnazjów czy też rozdawane uczestnikom broszury z przepisami Magdy Gessler – ambasadorki projektu „Moja zdrowa rodzina” w Polsce. Należy przy tym wspomnieć o specjalnie opracowanej w ramach projektu liście zakupów, dzięki której łatwiej jest zaopatrzyć się w zdrowe, sezonowe i co równie ważne tańsze owoce i warzywa.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi materiałami poniżej:

listy-zakupow-pl

przepisy_moja_zdrowa_rodzina

materialy_edukacyjne

Oceń