Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Robert KorczakZobacz wszystkie profile

Robert Korczak

Wykładowca dietetyki w Warszawie

Dietetyk, Trener Personalny, doktorant Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Absolwent Wyższej Szkoły Humanistycznej w Łodzi z zakresu Pedagogiki i Promocji Zdrowia oraz Studiów Podyplomowych Żywienie i Suplementacja w Sporcie AWF Warszawa.

Trener i doradca żywieniowy osób startujących w sportach sylwetkowych (kulturystyka, fitness bikini) oraz sportów walki (MMA). Autor artykułów naukowych i popularno-naukowych w Polsce i za granicą, a także propagator świadomości zdrowego żywienia wśród Polaków mieszkających na wyspach, publikując artykuły w dwóch polonijnych gazetach („Gazeta Polska” i „Ambasador Polski”). Twórca pisma branżowego „Dietetyk Polski”. Cały czas współpracuje z takimi pismami jak „Przepis na Zdrowie”, gdzie występuje  jako ekspert.

Prowadził wykłady z Żywienia i Suplementacji w sporcie dla międzynarodowej szkoły fitness „Profi-Fitness School” w Irlandii, a także wykłady dla uczestników różnych warsztatów fitness.

Prowadził własną poradnię dietetyczną „Dietetyk Polski – Nutrition Centre” w Dublinie. Jako dietetyk praktyk, stawia przede wszystkim na przekazywanie zdobytej wiedzy w najbardziej zrozumiały sposób, uświadamiając klientom indywidualnym oraz trenerom personalnym, że dietetyka nie jest taka trudna i każdy powinien znać jej podstawy.

Prywatnie, miłośnik gotowania, sportów siłowych i aikido oraz wycieczek rowerowych i górskich.

Robert Korczak
4.3 (85%) 4 votes