Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Przechodzimy na nauczanie zdalne webinaryPowrót do spisu aktualności

W odpowiedzi na trudną sytuację epidemii w naszym kraju, postanowiliśmy umożliwić Państwu uczestnictwo w zajęciach w bezpiecznych i komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.
Od połowy kwietnia zapraszamy serdecznie na kursy dietetyki podstawowe i zaawansowane prowadzone zdalnie. Będziemy spotykać się z Państwem poprzez platformę clickmeeting.com

Zdjęcia pochodzi z zasobów pixabay.com

Co to jest webinar?

Webinar to spotkanie wszystkich uczestników z wykładowcą w tym samym czasie. Wszyscy się widzą i słyszą, ale każdy siedzi w domu przed własnym komputerem.
Dokładny opis działania platformy znajdą Państwo tutaj: Jak skorzystać ze zdalnego kursu dietetyki

Tryby zajęć:
Nadal proponujemy dwa tryby zajęć:
– tryb weekendowy (zajęcia w trzy kolejne weekendy – sobota i niedziela)
– tryb tygodniowy (zajęcia w dwa kolejne wtorki, środy i czwartki)

Czas trwania kursu

Tak, jak dotychczas szkolenie będzie obejmowało 60 godzin dydaktycznych, jednak proponujemy, aby zajęcia odbywały się w godzinach 9:00 – 15:00. Pozostały czas kursu pragniemy przeznaczyć na pracę indywidualną.
Podczas zajęć stacjonarnych także wykonywali Państwo szereg ćwiczeń samodzielnie, z tą różnicą, iż obok siedziała koleżanka / kolega z grupy, a wykładowca czaił się nad głową 🙂 Teraz otrzymają Państwo ćwiczenia do wykonania i poprosimy o ich odesłania w określonym czasie.
Oczywiście, w trakcie szkolenia przewidujemy przerwy na złapanie oddechu, dolanie kawy do kubka czy zjedzenie II śniadania. Szczegółowy harmonogram otrzymają Państwo mailowo.

Materiały szkoleniowe

Prosimy się nie obawiać. Otrzymają Państwo od nas podręcznik do zajęć (mailowo), aby w każdej chwili móc powrócić do tego, co było omawiane na zajęciach. Będziemy przesyłać także ćwiczenia do wykonania.

Kontakt z wykładowcą

Oczywiście, zapewniamy stały kontakt z wykładowcą, który odpowie na Państwa wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości. Pragniemy w ten sposób, w jak największym stopniu, oddać ducha szkoleń stacjonarnych. Nadal będą mogli Państwo aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Jedyna różnica to przeniesienie sali wykładowej do Państwa domów.

W jaki sposób skorzystać z naszego szkolenia?

W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz zgłoszeniowy z właściwym terminem, w którym zainteresowani są Państwo odbyciem kursu. Na chwilę obecną (aż do odwołania stanu epidemii w Polsce) wybór miasta, czyli miejsca szkolenia, nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Uczymy się zdalnie z własnych domów! Prosimy zatem brać pod uwagę jedynie terminy zajęć!!
Po wypełnieniu formularza, otrzymają Państwo od nas na adres mailowy (podany w formularzu) automatyczną wiadomość z potwierdzeniem zapisu na szkolenie.
Następnie prosimy o dokonanie wpłaty 190 zł na nasze konto. Numer konta otrzymają Państwo w potwierdzeniu, ale jest on także dostępny na naszej stronie (przy każdym kursie, jak i w zakładce „kontakt”). Jedynie dokonanie I wpłaty rezerwuje Państwu miejsce na szkoleniu. Resztę odpłatności (czyli 700 zł) prosimy dokonać do czwartku przed kursem. Niedokonanie całości wpłaty, uniemożliwia uczestnictwo w zajęciach. Jak najbardziej, można również opłacić od razu całe szkolenie.
W tygodniu przed rozpoczęciem zajęć otrzymają Państwo od nas wiadomość, ze wszystkimi szczegółami. Wyślemy do Państwa także zaproszenia na platformę. Z Państwa strony wystarczy jedynie wejść w link wiadomości i kliknąć „dołącz”. I zapraszamy na kurs 🙂

Sprawdzian końcowy

Niestety, nie możemy zrezygnować ze sprawdzianu na koniec zajęć. Chcemy jednak, aby była to dla Państwa jedynie formalność. Dlatego też, jak najbardziej dajemy czas na powtórzenie materiału, a sam test odbędzie się dodatkowego dnia. Oczywiście, sprawdzian także będzie do wykonania zdalnie. Potrwa około 15 minut, a jego wyniki poznają Państwo od razu po jego zakończeniu.
Przypominamy 😉 Aby ukończyć szkolenie należy zrealizować wszystkie ćwiczenia oraz zaliczyć sprawdzian na koniec.

Zaświadczenia

Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia zostaną wysłane do Państwa listem poleconym (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym), niezwłocznie po odwołaniu stanu epidemii w Polsce.

Szanowni Państwo, nawet w obliczu tak wyjątkowej sytuacji, robimy wszystko, aby nasze szkolenia były na jak najwyższym poziomie, a zadowolenie Państwa jest dla nas naczelną wartością. Dlatego też, jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi, prosimy o kontakt mailowy. Tak – my też pracujemy zdalnie 🙂 Kontakt telefoniczny z nami jest w chwili obecnej niemożliwy, ale na wszystkie wiadomości staramy się odpowiadać jak najszybciej od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00.

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość. Prosimy także o dalszą wzajemną życzliwość i pomoc. W tej niecodziennej rzeczywistości, wszyscy musimy poszukiwać wyjątkowych rozwiązań.

Z życzeniami zdrowia
Zespół Akademii Dietetyki

Przechodzimy na nauczanie zdalne webinary
4.9 (97.14%) 7 votes