Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

  • Łódź  - Praca dla dietetyka w Łodzi w poradni dietetycznej

    Data ważności:

    Kontakt:  biuro@akademiadietetyki.pl

    Telefon: 42 637 23 73

    Akademia Dietetyki jest wyspecjalizowaną placówką oświatową, której organem założycielskim jest Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego.

    Jako placówka oświatowa jesteśmy liderem w organizacji kursów zawodowych z dietetyki oraz podnoszeniu kwalifikacji specjalistów z całej Polski. Najwyższa jakość kształcenia Akademii Dietetyki została potwierdzona przyznaniem akredytacji przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. Nasze programy nauczania oraz kadra wykładowców zostały zatwierdzone przez Wydział Edukacji Miasta Łodzi.

    Opis stanowiska:

    Obecnie tworzymy poradnie dietetyczną w Łodzi i poszukujemy osoby kontaktowej, dynamicznej na stanowisko dietetyka.

    Zadaniem osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będą:

    – prowadzenie konsultacji żywieniowych z pacjentem
    – przeprowadzanie analizy składu ciała wraz z interpretacją wyników
    – układanie i regularne modyfikowanie jadłospisów dla pacjenta
    – efektywne kierowanie działalnością poradni dietetycznych
    – budowanie trwałych i przyjaznych relacji z pacjentem
    – dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
    – udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki Akademii Dietetyki

    Wymagania (warunki konieczne):

    – ukończone studia  II stopnia na kierunku dietetyka
    – doświadczenie w pracy w poradni dietetycznej min. 2 lata
    – umiejętności interpersonalne i nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
    – wysoka kultura osobista
    – zaangażowanie, odpowiedzialność i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań

    Oferujemy:

    – umowę o pracę lub zlecenie
    – pracę w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce na rynku
    – możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów
    – wsparcie merytoryczne
    – możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

    Kontakt:

    Prosimy przesłać CV oraz list motywacyjny na adres
    dyrektor@akademiadietetyki.pl z dopiskiem  „poradnia-Łódź”

    Praca dla dietetyka w Łodzi
    5 (100%) 1 vote