Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Paula ŁysakowskaZobacz wszystkie profile

Paula Łysakowska

Wykładowca dietetyki w Gdańsku

Magister dietetyki, specjalizacja dietetyka kliniczna, absolwentka Wydziału Nauk Medycznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i Collegium Medicum w Bydgoszczy. Aktualnie pracownik działu żywienia w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku i prowadzi poradnię dietetyczną w Gdyni Zdrowie na Talerzu.

Na co dzień zajmuje się planowaniem żywienia zbiorowego jak i dietoterapią pacjentów. Z zaangażowaniem pomaga osobom z zaburzeniami odżywiania oraz dopełnia leczenie chorób odpowiednią dietą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, a terapie żywieniową dobiera holistycznie.

W swojej karierze zawodowej wielokrotnie prowadziła wykłady i warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania. Szkolenia przygotowuje w oparciu o rzetelne, potwierdzone w badaniach naukowych dane. Regularnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej.

Prywatnie jest wielką pasjonatką jazdy konnej, spacerów z psem, podróży i aktywnego spędzania czasu. Zaś w wolnym czasie lubi testować nowe przepisy i piec „zdrowe” ciasta.

Paula Łysakowska
4.1 (82.67%) 15 votes