Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Patrycja Podolecka – KielekZobacz wszystkie profile

Patrycja Podolecka – Kielek

Wykładowca dietetyki w Rzeszowie

Dietetyk, Edukator w cukrzycy, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Dietetyka, który ukończyła z wyróżnieniem.

Od samego początku związana z dietetyką kliniczną. Praktyczne doświadczenie zdobywała podczas zajęć w szpitalach, domach opieki, poradniach żywieniowych, prowadząc warsztaty żywieniowe a także pracując jako dietetyk w szpitalu, firmie cateringowej i przychodni specjalistycznej w Rzeszowie.

Widząc problem wzrostu otyłości we wszystkich grupach wiekowych, w szczególności u dzieci w ramach działalności w Kole Naukowym Dietetyków prowadziła liczne warsztaty oraz prelekcje o różnorodnej tematyce m.in. na temat zasad prawidłowego żywienia dzieci, zawartości cukru w ulubionych przekąskach oraz aktywności fizycznej jako podstawy zdrowego żywienia dla dzieci w przedszkolu, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Studia dzienne oraz liczne szkolenia dały jej przede wszystkim rzetelną wiedzę oraz bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Od zawsze interesowała się zdrowym odżywianiem i uwielbiała pracować z ludźmi, dlatego praca dietetyka stała się jej prawdziwą pasją.

Na co dzień pracuje z pacjentami motywując ich do osiągania wyznaczonego celu oraz pomagając w zmianie swoich dotychczasowych nawyków żywieniowych. Dzięki temu potrafi wiedzę teoretyczną przełożyć na jej praktyczne wykorzystanie w pracy.

Regularnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych, warsztatach i szkoleniach specjalistycznych, będąc wielokrotnie prelegentem wyników swoich własnych prac.

Pasjonatka zdrowego stylu życia. Prywatnie lubi aktywnie spędzać wolny czas, z dobrą książką i smaczną kuchnią.

Patrycja Podolecka – Kielek
3.9 (78.89%) 18 votes