Zapisz się na szkolenie dietetyki

Szkolenie „Otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej” jest jednodniowym webinarem z zakresu dietetyki klinicznej, który omawia zagadnienia i problemy, z jakimi możemy się spotkać chcąc schudnąć. Uczy, jak prawidłowo zaplanować dietę redukcyjną.
Kurs kosztuje jedynie 290 zł.

Kursy webinarowe – podstawowe informacje

Do kogo skierowany jest kurs „Otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej”?

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką zdrowego i racjonalnego odchudzania bez efektu jo-jo.

Program kursu „Otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej”:

  • Przyczyny nadwagi i otyłości
  • Metody leczenia otyłości
  • Analiza masy ciała
  • Planowanie diety redukcyjnej
  • Popularne diety odchudzające w świetle współczesnej wiedzy
  • Suplementy diety wspomagające odchudzanie
  • Dyskusja

Kiedy i gdzie odbywa się kurs „Otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej”?

Szkolenie odbywa się w sobotę, w godzinach 9.00 – 16.00 na platformie Clickmeeting.com – zgodnie z aktualnym harmonogramem szkoleń, który dostępny jest na naszej stronie.

Aktualne terminy wszystkich kursów

Materiały szkoleniowe

Każdy uczestnik kursu „Otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej” otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane przez dydaktyków „Akademii Dietetyki”. Materiały te są wysyłane na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć.

Certyfikat uczestnictwa

Każdy uczestnik kursu „Otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej” otrzymuje certyfikat, który poświadcza uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Jak zapisać się na kurs „Otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej”?

Aby zapisać się na kurs „Otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej” należy wypełnić właściwy formularz zgłoszeniowy, dostępny w zakładce: Terminy wszystkich kursów

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w kursie. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o kursie „Otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej”? Skontaktuj się z nami. Kontakt e-mailowy: biuro@akademiadietetyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73

Zapisz się na szkolenie dietetyki