Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Kurs dietetyki podstawowy i zaawansowany oraz specjalistyczny w formie webinarów

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie uczestnictwem w naszych szkoleniach bez wychodzenia z domu, postanowiliśmy umieścić formę nauki zdalnej na stałe w naszej ofercie. Od maja zapraszamy, więc nie tylko na szkolenia stacjonarne, specjalistyczne kursy online, ale także na webinary, realizowane poprzez platformę clickmeeting.com

W grudniu 2020 Akademia Dietetyki zaprasza do udziału w Kursie Dietetyki Specjalistycznym, który odbędzie się w dniach od 05.12 – 20.12.2020.
Jest to jedyny termin tego kursu w tym roku.
Kurs odbędzie się w formie 6 webinarów (w 3 kolejne soboty i 3 niedziele).
Skierowany jest do osób, które ukończyły studia magisterskie z zakresu dietetyki oraz absolwentów naszych kursów dietetyki, którzy zdali egzamin i uzyskali Dyplom potwierdzający przygotowanie do zawodu dietetyka.
Szczegółowy program znajdziecie tutaj – Program kursu specjalistycznego
Formularz zgłoszeniowy na kurs dostępny jest na stronie – Kurs dietetyki specjalistyczny

Zobacz aktualne terminy Kursu dietetyki podstawowego w formie webinaru —> kliknij tutaj

Zobacz aktualne terminy Kursu dietetyki zaawansowanego w formie webinaru —> kliknij tutaj

Zobacz aktualne terminy Kursu dietetyki specjalistycznego w formie webinaru —> kliknij tutaj

Co to jest webinar?

Webinar to spotkanie wszystkich uczestników z wykładowcą w tym samym czasie. Wszyscy widzą się i słyszą, ale każdy siedzi w domu przed własnym komputerem.
Dokładny opis działania platformy znajdą Państwo tutaj: Jak skorzystać ze zdalnego kursu dietetyki

Wymagania wstępne dla uczestników szkolenia:

Podobnie, jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, także na kursy zdalne przyjmujemy osoby spełniające określone wymogi.
Kurs podstawowy przeznaczony dla wszystkich, którzy legitymują się wykształceniem średnim wraz z maturą. Zostaną Państwo poproszeni o przesłanie skanu / zdjęcia świadectwa dojrzałości lub dyplomu ukończenia studiów.
Natomiast, aby zostać uczestnikiem szkolenia zaawansowanego należy mieć ukończony kurs dietetyki o zakresie podstawowym, organizowany przez Akademię Dietetyki.

Czas trwania kursu dietetyki

Szkolenie realizowane zdalnie jest tożsame ze szkoleniem realizowanym stacjonarnie i obejmuje 60 godzin dydaktycznych. Zajęcia odbywają się jednak w godzinach 9:00 – 15:00. Pozostały czas kursu przeznaczony jest na pracę indywidualną.
Podczas zajęć stacjonarnych także wykonują Państwo szereg ćwiczeń samodzielnie, z tą różnicą, iż obok siedzi koleżanka / kolega z grupy. W trakcie webinarów otrzymają Państwo ćwiczenia do wykonania i odesłania w określonym czasie.
Oczywiście, przewidziane są przerwy na złapanie oddechu, dolanie kawy do kubka czy zjedzenie II śniadania.
Przykładowy dzień szkolenia zdalnego wygląda następująco:
9:00 – 10:30 – zajęcia
10:30 – 10:40 – przerwa
10:40 – 12:10 – zajęcia
12:10 – 12:30 – przerwa
12:30 – 14:00 – zajęcia
14:00 – 15:00 – dyskusja

Tryby zajęć:
Zajęcia realizowane są w trzy kolejne weekendy (soboty i niedziele), w godzinach 9:00 – 15:00. Dokładne terminy szkoleń zdalnych znajdą Państwo w zakładce „terminy kursów dietetyki”. Przy każdym terminie kursu zawarta jest informacja, czy jest on realizowany stacjonarnie czy też zdalnie. Prosimy zwracać na to uwagę.

Materiały szkoleniowe

Po pierwszym weekendzie zajęć zostanie wysłany do Państwa (listem poleconym) podręcznik. To jest dokładnie ten sam podręcznik, z którego korzystamy na szkoleniach realizowanych stacjonarnie. Dodatkowo, w trakcie zajęć wykładowca będzie przesyłał Państwu ćwiczenia do wykonania.

Kontakt z wykładowcą

Oczywiście, zapewniamy stały kontakt z wykładowcą, który odpowie na Państwa wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości. Pragniemy w ten sposób, w jak największym stopniu, oddać ducha szkoleń stacjonarnych. Nadal będą mogli Państwo aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Jedyna różnica to przeniesienie sali wykładowej do Państwa domów.

W jaki sposób skorzystać z naszego szkolenia?

W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz zgłoszeniowy z właściwym terminem, w którym zainteresowani są Państwo odbyciem kursu. Przy każdym terminie szkolenia znajduje się informacja, czy jest on realizowany stacjonarnie czy też zdalnie. Prosimy zwracać na to uwagę.
Po wypełnieniu formularza, otrzymają Państwo od nas na adres mailowy (podany w formularzu) automatyczną wiadomość z potwierdzeniem zapisu na szkolenie.
Następnie prosimy o dokonanie wpłaty 190 zł na nasze konto. Numer konta otrzymają Państwo w potwierdzeniu, ale jest on także dostępny na naszej stronie (przy każdym kursie, jak i w zakładce „kontakt”). Jedynie dokonanie I wpłaty rezerwuje Państwu miejsce na szkoleniu. Resztę odpłatności (czyli 700 zł) prosimy dokonać do czwartku przed kursem. Niedokonanie całości wpłaty, uniemożliwia uczestnictwo w zajęciach. Jak najbardziej, można również opłacić od razu całe szkolenie.
W tygodniu przed rozpoczęciem zajęć (środa) otrzymają Państwo od nas wiadomość, ze wszystkimi szczegółami. W piątek przed szkoleniem wyślemy do Państwa zaproszenie na platformę. Z Państwa strony wystarczy jedynie wejść w link wiadomości i kliknąć „dołącz”. I zapraszamy w sobotę na kurs.

Sprawdzian końcowy / egzamin próbny

Sprawdzian na koniec szkolenia podstawowego, jak i egzamin próbny kończący kurs zaawansowany realizowane są zdalnie. Odbywają się dodatkowego dnia (o terminie są Państwo informowani mailowo) i trwają jedynie 15 minut (sprawdzian) i 20 minut (egzamin próbny).
Przypominamy, że aby ukończyć szkolenie (podstawowe, jak i zaawansowane) należy zrealizować wszystkie ćwiczenia oraz pozytywnie przejść sprawdzian (kurs podstawowy) lub egzamin próbny (kurs zaawansowany).
Egzamin potwierdzający przygotowanie do zawodu dietetyk po kursie zaawansowanym odbywa się jedynie stacjonarnie w Łodzi. O terminach egzaminów są Państwo informowani mailowo.

Zaświadczenia ukończenia kursu

Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia (podstawowego i zaawansowanego) są wysyłane do Państwa listem poleconym, najczęściej w przeciągu dwóch tygodni od ukończenia przez Państwa szkolenia.

Nowa oferta!
4.4 (87.14%) 14 votes