Nowa oferta kształcenia od lipcaPowrót do spisu aktualności

Akademia Dietetyki już od lipca 2023 roku wprowadza nową ofertę kształcenia, dostosowaną do zmieniających się regulacji dotyczących zawodu dietetyk.

Proponujemy następującą ścieżkę edukacyjną:

  • Kurs dietetyki podstawowy webinarowy – 40 godzin dydaktycznych, realizowany przez internet w dwa weekendy (dwie soboty i dwie niedziele), w godzinach 9:00 – 16:00. Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia.
  • Kurs planowania żywienia zbiorowego – kurs zawodowy – webinarowy – 40 godzin dydaktycznych, realizowany przez internet w dwa weekendy (dwie soboty i dwie niedziele), w godzinach 9:00 – 16:00. Szkolenie adresowane jest do absolwentów naszych szkoleń (poziom podstawowy, jak i zaawansowany) oraz absolwentów studiów z obszaru dietetyki i żywienia człowieka.
    Po kursie można przystąpić do egzaminu praktycznego i teoretycznego – przeprowadzanego stacjonarnie w Łodzi – potwierdzającego posiadanie wiedzy i umiejętności niezbędnych, aby wykonywać zadania intendenta / specjalisty do spraw żywienia zbiorowego. Zdany egzamin skutkuje zatem otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu, zgodnie z § 22 pkt. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz dyplomu specjalisty do spraw żywienia zbiorowego.
  • Kursy dietetyki klinicznej – webinarowe – krótkie formy kursów o wąskiej, specjalistycznej tematyce. Realizowane przez internet w jedną sobotę lub w jeden weekend (sobota i niedziela), w godzinach 9:00 – 16:00. Szkolenia te skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Planujemy następujące kursy: dieta roślinna, dietetyka kliniczna – żywienie w chorobach, dietoterapia w chorobach jelit, otyłość i nadwaga – planowanie diety redukcyjnej, psychodietetyka, żywienie osób starszych oraz żywienie w chorobach tarczycy i insulinooporności.  
  • Kursy dietetyki specjalistyczne – online – typowe szkolenia online, czyli otrzymują Państwo nieograniczony dostęp do platformy edukacyjnej przez okres 6 miesięcy. Kursy te skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Już dziś prowadzimy następujące szkolenia: zasady żywienia dzieci, żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz żywienie w sporcie.

Już wkrótce pojawią się wszystkie szczegółowe informacje. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i zapisów!! 🙂

Nowa oferta kształcenia od lipca
3.3 (65%) 8 votes