Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Michał UrbańskiZobacz wszystkie profile

Wykładowca dietetyki w Poznaniu

Michał Urbański

Mgr Michał Urbański, absolwent kierunku Dietetyka, Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu.

Zdobywanie praktycznego doświadczenia rozpoczął od współpracy z Poradnią diabetologiczną w Poznaniu oraz Szpitalem im. Franciszka Raszei w Poznaniu, gdzie miał możliwość edukowania diabetyków w zakresie doboru optymalnego planu żywieniowego. Obecnie prowadzi szkolenia dla farmaceutów w przedmiocie suplementacji oraz żywienia klinicznego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz kwalifikacje biorąc udział w konferencjach i szkoleniach kierunkowych.
W swojej karierze zawodowej miał okazję prowadzić wykład dla młodzieży Szkoły Podstawowej, dbając o odpowiedni poziom edukacji żywieniowej najmłodszych.
Autor publikacji dotyczącej kwasów tłuszczowych EPA oraz DHA w codziennym żywieniu, a także źródeł pokarmowych, która to publikacja ukazała się w branżowym miesięczniku lidera gałęzi FMCG.
Zwolennik niekonwencjonalnego podejścia do pacjentów.
Prywatnie pasjonat sportu.

Michał Urbański
4.5 (90%) 12 votes