Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Marta PelczyńskaZobacz wszystkie profile

Marta Pelczyńska

Wykładowca dietetyki w Poznaniu

Magister dietetyki oraz inżynier biotechnologii z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym, które zdobyła poprzez pracę na Uniwersytecie Medycznym
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Aktualnie finalizuje pracę doktorską obejmującą biochemiczne, antropometryczne i żywieniowe uwarunkowania zespołu metabolicznego.

Zajmuje się problematyką związaną z żywieniową terapią chorób metabolicznych oraz zaburzeń dietozależnych (m.in. otyłości, cukrzycy, dyslipidemii, chorób układu pokarmowego). Prowadzi badania uwzględniające wieloaspektowy wpływ spożywania składników pokarmowych na stan zdrowia człowieka. Jest autorem oraz współautorem publikacji naukowych, jak również aktywnym uczestnikiem na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych, gdzie doskonali swoją wiedzę i umiejętności. Na co dzień jest także prowadzącą szkolenia w zakresie zoptymalizowanego odżywiania, które przeprowadza w przyjaznej atmosferze oraz w oparciu o rzetelne i aktualne dane literaturowe. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje w zindywidualizowanym poradnictwie żywieniowym.
Prywatnie pasjonatka zdrowego odżywiania oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Marta Pelczyńska
2.8 (55.24%) 21 votes