Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Małgorzata WojdyłoZobacz wszystkie profile

Małgorzata Wojdyło

Dyplomowana dietetyk kliniczny absolwentka Bydgoskiej Szkoły Wyższej oraz Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego w Częstochowie.
Studia i liczne szkolenia dały jej przygotowanie merytoryczne Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc własną poradnię dietetyczną, łącząc merytoryczną wiedzę, zainteresowanie i pasje w jedno. Propaguje interdyscyplinarne ujęcie zarówno w obszarze nadwagi, otyłości jak i profilaktyce zdrowia. Wykorzystując mechanizmy wspierające motywację i chęć do działania pomaga innym przerwać „błędne” koło. Szczególną uwagę skupia na edukacji żywieniowej dzieci i młodzieży.

Jako dietetyk prowadziła zajęcia dietetyczno- kulinarne w przedszkolach i szkołach. Autorka panelu edukacyjnego skierowanego dla seniorów. W swojej praktyce współpracowała z lekarzami, psychologami, trenerami oraz specjalistami wielu dziedzin. Posiada  doświadczenie w cateringami dietetycznym.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach oraz śledzi najnowsze badania naukowe.

Prywatnie pasjonatka zdrowej kuchni, aktywnego spędzania czasu i podróży.

Małgorzata Wojdyło
3.5 (70%) 6 votes

Zobacz terminy wszystkich kursów