Kursy dietetyki klinicznej

Do kogo skierowane są kursy dietetyki klinicznej?

Krótkie formy z zakresu dietetyki klinicznej to szkolenia specjalistyczne, tematyczne, skierowane są do wszystkich osób dorosłych, niezależnie od poziomu wykształcenia, zainteresowanych proponowaną tematyką. Zapraszamy pasjonatów zdrowego odżywiania,  jak i lekarzy, pielęgniarki, psychologów, dietetyków, doradców żywieniowych pracujących w zawodzie, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

Organizacja kursów dietetyki klinicznej  

Zajęcia na kursach dietetyki klinicznej prowadzimy webinarowo, w formie weekendowej. W przypadku szkoleń jednodniowych – zajęcia odbywają się w jedną sobotę, w godzinach 9:00 – 15:00. W przypadku szkoleń realizowanych w dwa dni – zajęcia trwają jeden weekend (sobota i niedziela), w godzinach 9:00 – 15:00). 

Kursy webinarowe – podstawowe informacje

Tematyka kursów dietetyki klinicznej

Tematyka / CenaTermin

PSYCHODIETETYKA
290 zł

ZAPISZ SIĘ
28.10.2023

ŻYWIENIE OSÓB STARSZYCH
290 zł

ZAPISZ SIĘ
25.11.2023

ŻYWIENIE W CHOROBACH TARCZYCY
I INSULINOOPORNOŚCI
390 zł

ZAPISZ SIĘ
16.12.2023
– 17.12.2023

DIETOTERAPIA W CHOROBACH JELIT
390 zł

ZAPISZ SIĘ

10.02.2024

Materiały szkoleniowe dla uczestników kursów dietetyki klinicznej  

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane przez dydaktyków „Akademii Dietetyki”. Materiały te są wysyłane do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć.

Certyfikat uczestnictwa w kursie dietetyki klinicznej

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Zapisy na kursy dietetyki klinicznej

Aby zapisać się na kurs dietetyki klinicznej należy kliknąć na wybrany temat, a następnie na przycisk ZAPISZ SIĘ, który przekieruje do właściwego formularza zgłoszeniowego. 
Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, prosimy o dokonanie płatności za udział w warsztatach. Na listę uczestników wpisywane są osoby, które prześlą formularz zgłoszeniowy oraz dokonają wpłaty.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o kursach dietetyki klinicznej? Skontaktuj się z nami. Kontakt e-mailowy: biuro@akademiadietetyki.pl lub telefoniczny: 42 637 23 73

Kursy dietetyki klinicznej
3.8 (76.15%) 52 votes