Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Kurs dietetyki online w Akademii DietetykiPowrót do spisu aktualności

Akademia Dietetyki, to nie tylko kurs dietetyki podstawowy i zaawansowany odbywające się stacjonarnie, ale również tematyczne kursy dietetyki online skierowane do osób, które zainteresowane są pogłębianiem swojej wiedzy w określonych specjalistycznych obszarach.

Jaką tematykę oferują kursy dietetyki online?:

Nasza oferta kursów dietetyki online obejmuje następujące tematy:

  • Żywienie w sporcie – tematyka kursu obejmuje zakres od od fizjologii wysiłku fizycznego po tworzenie programów żywieniowych dla konkretnego sportowca (po więcej informacji kliknij tutaj);
  • Żywienie dzieci – obejmuje problematykę żywienia dziecka od wieku niemowlęcego do wieku szkolnego – 16 roku życia (po więcej informacji kliknij tutaj);
  • Żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią – kurs zawiera szczegółowe zalecenia, porady i wskazówki, jakie kobiet ciężarna i karmiąca powinna stosować w celu utrzymania jak najlepszego zdrowia swojego i dziecka (po więcej informacji kliknij tutaj).

Dla kogo przeznaczony jest kurs dietetyki online?:

Kursy dietetyki online są przeznaczone dla każdego, kto jest zainteresowany tematyką żywienia i dietetyki. Nie jest wymagane żadne wcześniejsze przygotowanie merytoryczne z tego zakresu. Pomimo tego, są one także doskonałe dla specjalistów, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje w konkretnych dziedzinach dietetyki. Wiedza jest zgodna z najnowszymi doniesieniami, oparta na wieloletnim doświadczeniu wykładowców i badaniach naukowych. Przekazywana jest w sposób zrozumiały, przystępny i uporządkowany, co zapewnia jej całkowite zrozumienie i łatwe przyswojenie.

Kurs dietetyki – Żywienie w sporcie

Gdzie znajdziesz interesujący cię kurs dietetyki online?:

Kursy dietetyki online umieszczone są na specjalnie do tego przeznaczonej platformie www.kursdietetyki.pl.

Każdy kurs zawiera kilkanaście 5-15 minutowych filmów, na których wykładowca przedstawia dany zakres materiału. Filmy można oglądać dowolną ilość razy, co pozwala na dokładne zrozumienie i zapamiętanie treści. Dodatkowo do każdego filmiku dołączone są quizy i łamigłówki, które pozwalają na wyćwiczenie zdobytej wiedzy. Uczestnik w dowolnej chwili może sprawdzić swoje postępy na prywatnym panelu.

Kolejną zaletą platformy jest jej responsywność. Oznacza to, że strona dopasowuje się do każdego urządzenia mobilnego. W połączeniu z całodobowym 180 dniowym dostępem, jaki otrzymuje uczestnik po wykupieniu kursu, daje to możliwość korzystania z platformy w dowolnym miejscu i czasie. Rytm i tempo nauki można swobodnie dostosować do swojego planu. 

Kurs dietetyki – Żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią

Czy po ukończeniu kursu dietetyki online otrzymasz dyplom?

Aby otrzymać dyplom, po zaliczeniu materiału kursu, uczestnik musi zdać egzamin. Może on być wykonany w dowolnym czasie i powtarzany dowolną ilość razy, do momentu uzyskania zadowalającego wyniku. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu z prywatnego panelu uczestnik ma możliwość wygenerowania Dyplomu specjalisty żywienia w języku angielskim. Taki sam dyplom w języku polskim wraz z zaświadczeniem o ukończeniu kursu, przesyłany jest pocztą tradycyjną na podany przez uczestnika adres.

Kurs dietetyki – Żywienie dzieci

Dlaczego warto skorzystać z kursu dietetyki online?

  • w krótkim czasie możesz opanować interesującą cię tematykę,
  • materiał kursu przedstawiany jest w przyjaznych do przyswojenia materiałach filmowych,
  • masz możliwość przećwiczenia świeżo zdobytej wiedzy w ćwiczeniach i quizach, które możesz powtarzać wielokrotnie,
  • egzamin możesz przechodzić wielokrotnie, aż uzyskasz zadowalający cię wynik,
  • masz 180 dni na dokończenie kursu,
  • po zdaniu egzaminu dostajesz Dyplom Specjalisty Żywienia w danym zakresie.

Nie czekaj. Wskakuj na naszą platformę www.kursdietetyki.pl i baw się dobrze zdobywając interesującą cię wiedzę. Cena kursu dietetyki online, to tylko 290,00 zł.

Kurs dietetyki online w Akademii Dietetyki
4.8 (96%) 5 votes