Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Krystyna GórskaZobacz wszystkie profile

Krystyna Górska

Wykładowca dietetyki w Rzeszowie

Dietetyk, absolwentka krakowskich uczelni: Akademii Rolniczej, AGH i łódzkiego WSP. Nauczyciel dyplomowany przedmiotów zawodowych gastronomicznych oraz z zakresu dietetyki i żywienia człowieka. Od 20 lat profesjonalnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz z gastronomii.

Współpracowała z wieloma szkołami i przedsiębiorstwami jako doradca i wykładowca realizując również programy w ramach różnych projektów unijnych.Aktywnie promuje zdrowy styl życia w środowisku lokalnym, prowadząc zabarwione humorem  wykłady o tematyce żywieniowej i kulinarnej w szkołach i stowarzyszeniach, na zlecenie instytucji jak i na skutek własnej inicjatywy oraz chęci dzielenia się pasją i powołaniem.

Jej  uczniowie dwukrotnie byli laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, zdobywając indeksy wyższych uczelni, inni pracują jako profesjonalni dietetycy lub są szefami kuchni w renomowanych restauracjach.

Wciąż doskonali swój warsztat pracy, biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach –pozwala jej to poszerzać swoją wiedzę i kompetencje. Pragnie w pełni profesjonalnie i efektywnie przekazywać wiadomości oraz doświadczenie uczestnikom kursów.

Z Akademią Dietetyki współpracuje od 2014 roku.

Krystyna Górska
3.3 (66.67%) 24 votes