• Kraków  - Asystentka dietetyka

  Data ważności:  04/01/2023

  Kontakt:  marcelina.zimoch01@gmail.com

  Telefon: +48732584807

  Jeśli szukasz kreatywnej, sumiennej i ambitnej osoby do pomocy w układaniu jadłospisów (i nie tylko), to być może trafiłaś/łeś w dobre miejsce!
  Dzięki mojej pomocy zaoszczędzisz czas i zasoby, które będziesz mógł/a poświęcić na rozwój innych aspektów swojej działalności lub po prostu na odpoczynek 😊
  ▪️mogę pomóc Ci w układaniu różnorodnych jadłospisów dostosowanych do potrzeb Twoich podopiecznych
  ▪️z przyjemnością będę przygotowywać materiały edukacyjne dla Twoich podopiecznych
  ▪️pomogę Ci w wymyślaniu nowych przepisów
  ▪️chętnie poprowadzę konsultacje indywidualne z Twoimi klientami
  Jestem studentką 3 roku dietetyki I stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mój zapał do dietetyki wykracza daleko poza program studiów. Mam za sobą liczne kursy, szkolenia i webinary prowadzone przez najlepszych specjalistów. Udało mi się zdobyć doświadczenie w układaniu jadłospisów, a opinie, które otrzymałam na ich temat są zdecydowanie pozytywne.

  Szczególnie interesuje mnie psychodietetyka, a także dietetyka sportowa, żywienie w IBS i insulinooporności oraz szeroko pojęte diety roślinne.

  Jestem osobą terminową, zorganizowaną i empatyczną. Z łatwością znajduję wspólny język z klientami, potrafię „wejść w ich buty” i zrozumieć sytuację, w której się znajdują. Staram się pracować w duchu dialogu motywującego i bardzo chciałabym zdobyć w tym zakresie więcej doświadczenia.
  Pomaganie innym jest dla mnie źródłem ogromnej ilości satysfakcji, a nauka nowych rzeczy czystą przyjemnością.

  Czuję, że mam już wystarczające podstawy teoretyczne i bardzo chcę zacząć wykorzystywać moją wiedzę w praktyce.

  ▪️znam język angielski na poziomie komunikatywnym
  ▪️umiem obsługiwać program Canva
  ▪️działam na programie dietetycznym MakeMeDiet
  ▪️prowadzę profil na IG @nietakadieta_straszna gdzie dzielę się wiedzą z zakresu dietetyki oraz udostępniam zdjęcia i przepisy
  ▪️mam doświadczenie w układaniu indywidualnych jadłospisów

  Ze względu na to, że studiuję dziennie, interesuje mnie przede wszystkim współpraca zdalna lub ewentualnie hybrydowa na terenie Krakowa.

  Jeśli chciałbyś/chciałabyś dać mi szansę, ale potrzebujesz więcej informacji, to z przyjemnością prześlę moje CV oraz przygotowane przeze mnie jadłospisy.

  Kraków Asystentka dietetyka
  2.9 (58.18%) 11 votes