Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Konkurs „Lifestyle – żywienie i ruch”Powrót do spisu aktualności

Po raz kolejny ogólnopolski konkurs ogłaszany przez Akademię Dietetyki na fenomenalny artykuł popularnonaukowy. Napisz interesujący i nowatorski artykuł na dowolnie wybrany temat dotyczący aktywności fizycznej z elementami żywienia i wygraj płatny staż o wartości 1000 zł lub specjalistyczne kursy online!

Termin konkursu: 14.10 – 30.11.2019 r.

Co można wygrać?

I miejsce – płatny staż o wartości 1000 zł

II miejsce – dwa dowolnie wybrane kursy online Akademii Dietetyki dostępne na stronie https://www.kursdietetyki.pl/

III miejsce – kurs online Żywienie w sporcie Akademii Dietetyki dostępny na stronie https://www.kursdietetyki.pl/kurs-zywienie-w-sporcie/

Kto może wziąć udział?

Uczestnikiem konkursu może być absolwent kierunków: fizjoterapia, wychowanie fizyczne, sport, dietetyka, technologia żywności, biotechnologia i innych pokrewnych kierunków, który posiada dyplom ukończenia studiów lub studenci i absolwenci studiów II stopnia kierunków wymienionych wyżej, a także absolwenci Akademii Dietetyki po zdanym egzaminie.

Terminy

Rozpoczęcie konkursu: 14.10.2019 r.

Ostateczny termin nadsyłania prac: 30.11.2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 6.12.2019 r.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy napisać artykuł popularnonaukowy zawierający bibliografię (zobacz przykłady prac laureatów z ubiegłych lat: https://www.akademiadietetyki.pl/dietetyka/) poświęcony zdrowemu stylowi życia z uwzględnieniem aktywności fizycznej i elementów żywienia.

Praca konkursowa powinna zawierać ok. 4,5 tys. do 6 tys. znaków (bez spacji). Możliwe jest umieszczanie tabel, wykresów i schematów.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem konkursu i przesłać artykuł, wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz skan dyplomu ukończenia studiów na adres biuro@akademiadietetyki.pl  do dnia 30.11.2019 r. (formularz do pobrania na dole strony)

Nagrodzone prace zostaną opublikowane i dołączą do reszty wartościowych artykułów bazy wiedzy znajdujących się na stronie https://www.akademiadietetyki.pl/dietetyka/

Masz jakieś wątpliwości? Poniżej do pobrania szczegółowy regulamin konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Podsumowanie

Wyślij wiadomość mailową na adres biuro@akademiadietetyki.pl do dnia 30.11.2019 r. zawierającą:

  • pracę konkursową (format .docx)
  • wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania wyżej)
  • skan dyplomu ukończenia studiów (preferowany format: JPG, PDF).

Życzymy powodzenia!

Konkurs „Lifestyle – żywienie i ruch”
4.8 (95%) 4 votes