Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - dr Katarzyna ŁokiećZobacz wszystkie profile

dr Katarzyna Łokieć

Wykładowca dietetyki w Łodzi

Doktor nauk medycznych z zakresu dietetyki, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, doktorantka w Zakładzie Żywienia Klinicznego i Diagnostyki Gastroenterologicznej UM w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale gastroenterologicznym oraz wielu poradniach a obecnie pracuje na oddziałach diabetologicznych Centralnego Szpitala Klinicznego: Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Łodzi. Prowadziła zajęcia wśród studentów dietetyki i fizjoterapii z zakresu żywienia klinicznego UM oraz warsztaty z zakresu dietetyki i promocji zdrowego stylu życia skierowane do różnych grup wiekowych oraz społecznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenoweja także uczestniczką i prelegentką wielu konferencji naukowych, szkoleń i kursów związanych z dietetyką kliniczną. Autorka publikacji naukowych w renomowanych czasopismach medycznych.

Pracując z pacjentem stosuje wyłącznie spersonalizowane podejście, łącząc doradztwo oparte na rzetelnych doniesieniach naukowych i zaleceniach towarzystw naukowych ze skuteczną edukacją. Dostrzega potencjał w dietetyce a jej doświadczenie zawodowe potwierdza, że dietetyk to pełnoprawny członek zespołu terapeutycznego. Jest to zawód, który powinien łączyć wiedzę medyczną, żywieniową z psychologią, co pragnie przekazywać słuchaczom w czasie kursów w Akademii Dietetyki. Uwielbia podróże, które pozwalają poznawać nowe, kulinarne smaki, teatr i dobrą książkę.

dr Katarzyna Łokieć
3 (60%) 32 votes