Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Katarzyna CabanZobacz wszystkie profile

Katarzyna Caban

Wykładowca dietetyki w Szczecinie

Magister Katarzyna Caban, dietetyk, promotor zdrowia i zasad zdrowego żywienia, edukator okołoporodowy. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w dziale żywienia Domu Pomocy Społecznej, w Szpitalu SPSK nr 1 na Unii Lubelskiej w Szczecinie oraz w prywatnym gabinecie. Szczególnie interseuje się dietetyka kliniczną oraz wzajemną zależnością między zdrowiem a żywieniem.

Praca dietetyka jest połączeniem jej dwóch pasji medycyny i gotowania. W codziennej pracy z pacjentami skupia się szczególnie na tworzeniu nowych, trwałych nawyków żywieniowych, opracowując indywidualne diety dla pacjentów przekazuje im niezbędną wiedzę do prowadzenia zdrowej diety, po zakończeniu współpracy. W gabinecie bardzo często spotyka się z chorobami wątroby i trzustki, zaburzeniami pracy tarczycy i insulinoopornością.

Jako absolwentka Promocji Zdrowia czynnie uczestniczyła w imprezach i spotkaniach promujących szeroko rozumianą medycynę i zdrowe żywienie oraz współpracowała przy tworzeniu planów i programów edukacyjnych.

Prywatnie miłośniczka gotowania, opery i kotów.

Katarzyna Caban
3.8 (75%) 4 votes