Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Joanna TeichertZobacz wszystkie profile

Joanna Teichert

Wykładowca dietetyki w Poznaniu

Technolog żywności, dietetyk, absolwentka Akademii Rolniczej im. A. Cieszkowskiego Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu, specjalizacja Żywienie człowieka, Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (Podyplomowe Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego), Politechniki Poznańskiej (Przygotowanie edukacyjne do nauczania  przedmiotów ogólnych i techniczno-zawodowych).

Dietetyk, który łączy wiedzę o wpływie odżywiania na zdrowie z pasją, wykorzystywaną w praktyce. Pomaga w zmianie nawyków żywieniowych przygotowując indywidualne diety dla osób nadwagą i otyłością, a także w schorzeniach dietozależnych.  Wiele satysfakcji daje jej  praca z ludźmi i dla ludzi. Motywuje do osiągania wytyczonego celu przekonując, że dieta to nie tylko odżywianie, ale sposób życia.

Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.  Systematycznie pogłębia wiedzę dotyczącą odżywiania i zdrowego stylu życia uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Prywatnie optymistka ciesząca się z małych rzeczy.

Oceń