Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Joanna MichałowskaZobacz wszystkie profile

Joanna Michałowska

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Doktorantka w Katedrze i Zakładzie Leczenia Otyłości, Zaburzeń Metabolicznych i Dietetyki Klinicznej na wyżej wymienionym Uniwersytecie. Autorka prac w recenzowanych czasopismach naukowych.

Doświadczenie w pracy klinicznej zdobywała już podczas studiów będąc koordynatorem Studenckiej Poradni Dietetycznej, a także dzięki licznym praktykom, wolontariacie i wieloletniej współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Dietetyki Klinicznej. Sukcesywnie podnosiła kwalifikacje dzięki zagranicznym stażom w kopenhaskim The Parker Institute w Danii, a także w Human Appetite Research Unit w Anglii. Przez dwa lata pracowała na Uniwersytecie w Leeds będąc częścią międzynarodowego zespołu projektu NoHoW, dotyczącego czynników wpływających na utrzymywanie masy ciała po zakończeniu diety odchudzającej.

Jako pracownik naukowy pani Joanna nieustannie pogłębia swoją wiedzę, którą przekazuje studentom uczestniczących w jej zajęciach. Jej zainteresowania skupiają się głównie wokół terapii otyłości i zaburzeń metabolicznych, a także genetyki. Przekazywanie wiedzy jest jej pasją, gdyż wierzy, że odpowiednia edukacja żywieniowa jest kluczem do sukcesu, zarówno w terapii jak i prewencji wielu chorób.

Prywatnie pasjonatka podróży, sportu i eksperymentów w kuchni z wegańskimi potrawami.

Joanna Michałowska
5 (100%) 4 votes