Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Jak skorzystać ze zdalnego kursu dietetykiPowrót do spisu aktualności

W odpowiedzi na trudną sytuację w kraju związaną z epidemią oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, Akademia Dietetyki przechodzi na nauczanie zdalne. Wprowadzamy możliwość ukończenia kursu dietetyki w formie zajęć webinarowych.

Kursy dietetyki podstawowe i zaawansowane są już dostępne online – w formie webinarów na żywo.

Zajęcia odbywać się będą w tych samych terminach, jak poprzednio, czyli w soboty i niedziele (czasem również w tygodniu) w godz. od 9.00 do ok. 15.00 i polegają na spotkaniach na żywo z wykładowcą. Uczestnicy wykonują również ćwiczenia, kartkówki i testy.

Nasze kursy odbywają się na platformie ClickMeeting.com

Aby skorzystać z kursu dietetyki w tej formie wystarczy:

 • Wybrać pasujący Ci termin w zakładce Terminy Kursów Dietetyki 
 • Przesłać nam zgłoszenie za pomocą formularza zgłoszeniowego widocznego przy terminie.
 • Wpłacić zaliczkę 190,00 zł rezerwującą miejsce na kursie. Pozostałą kwotę 700,00 zł wpłacasz najpóźniej w środę przed terminem kursu. Możesz również zapłacić całą kwotę za kurs. Tylko osoby, które opłacą całość kursu otrzymają zaproszenie na webinar.

Zaproszenie na kurs dietetyki

 • W tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie kursu wyślemy do Ciebie zaproszenie na webinar. Na każdy dzień zajęć będzie to osobne zaproszenie. Sprawdź folder Spam i Powiadomienia, bo tam
  niestety może trafić nasze zaproszenie. A wyglądać będzie mniej więcej tak: 
 • Prosimy zaakceptuj zaproszenie. Będziemy dzięki temu wiedzieć, że dotarło ono do ciebie. Będziemy wysyłać też przypomnienia.

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe niezbędne do korzystania z platformy ClickMeeting i udziału w webinarach:

 • Procesor dwurdzeniowy 2GHz lub lepszy (zalecany czterordzeniowy);
 • 2GB pamięci RAM (zalecane 4GB lub więcej);
 • System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS.

Ponieważ ClickMeeting jest platformą opartą na przeglądarce, wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera.

Zgodność sprzętu i oprogramowania możesz sprawdzić za pośrednictwem tej strony: Test konfiguracji sprzętowej.

Istnieje możliwość udziału w webinarze za pośrednictwem urządzeń moblilnych. Odpowiednią aplikację można ściągnąć z iTunes App Store lub Google Play Store. Lub poprostu zalogować się do zajęć w przeglądarce na smartfonie.

Logowanie do pokoju webinarowego

 • W dniu webinaru na 10-15 minut przed rozpoczęciem zajęć możesz już zalogować się do pokoju webinarowego, klikając w link podany w zaproszeniu lub przycisk Dołącz.
 • W trakcie logowania podajesz swoje imię, adres e-mail, na który przyszło zaproszenie oraz hasło(token), które podane będzie w zaproszeniu. Każdy z naszych webinarów zabezpieczony jest hasłem.
 • W tym momencie masz również możliwość sprawdzenia czy twój komputer i internet są wystarczające by wziąć udział w zajęciach. Taka możliwość jest również już w zaproszeniu.
 • Po zalogowaniu się przenoszony jesteś do poczekalni.

Wygląd pokoju webinarowego

A tak wygląda nasz pokój webinarowy

W trakcie zajęć masz możliwość zadawania pytań wykładowcy na czacie lub bezpośrednio w rozmowie, jeśli wykładowca umożliwi uczestnikom korzystanie z mikrofonu.

Kartkówki i ćwiczenia będą odbywać się również online. Chyba, że wykładowca poprosi was o przygotowanie czegoś w domu na kolejne zajęcia. Możliwe jest również pobranie materiałów udostępnionych przez wykładowcę.

Natomiast w przypadku utraty lub zawieszenia się połączenia z pokojem webinarowym po prostu wyjdź z webinaru. Odśwież przeglądarkę i zaloguj się ponownie.

Na najczęściej zadawane pytania o kursy dietetyki prowadzone w formie webinarów znajdą Państwo odpowiedzi w tym wpisie: Kurs dietetyki zdalny – pytania i odpowiedzi.

W razie problemów jesteśmy do dyspozycji pod adresem
biuro@akademiadietetyki.pl

Jak skorzystać ze zdalnego kursu dietetyki
3.6 (72.73%) 22 votes