Profil wykładowcy - dr Elżbieta TrafalskaZobacz wszystkie profile

dr Elżbieta Trafalska

Wykładowca

Lekarz, dr nauk medycznych, specjalista w zakresie żywienia. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Ukończyła studia podyplomowe Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na Wydziale o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w  Warszawie. Wykładowca przedmiotów z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz edukacji żywieniowej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Prowadzi prywatny gabinet Poradnictwa  Żywieniowego i Dietetycznego w Łodzi. Bierze czynny udział w konferencjach i sympozjach naukowych o tematyce medycznej i żywieniowej. Prowadzi badania naukowe z zakresu szeroko pojętej epidemiologii żywieniowej.

Publikuje w czasopismach naukowych, udziela wywiadów dla mediów i portali internetowych (m.in. Dziennik Łódzki, styl-zdrowia.pl, m-onet.pl). Na kursach szczególną wagę przykłada do stworzenia ciepłej atmosfery, dzięki której miło i z chęcią zdobywa się wiedzę. W wolnej chwili rozwija swoje pasje kulinarne, ale również pasjonuje się kulturą antyczną i rękodzielnictwem.

dr Elżbieta Trafalska
3.3 (65.45%) 55 votes