Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Anita CiemieckaZobacz wszystkie profile

Anita Ciemiecka

Wykładowca dietetyki w Warszawie

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Certyfikowany edukator w cukrzycy.Uczestniczka wielu konferencji naukowych i szkoleń  z zakresu dietetyki i psychodietetyki. W 2015 roku brała udział w realizacji projektu naukowego „Wojewódzki program zapobiegania niedożywieniu, nadwadze i otyłości poprzez poprawę żywienia u dzieci klas 1-3 szkół podstawowych”.

Na co dzień prowadzi własną poradnię na terenie Płocka. Pomaga zmieniać nawyki żywieniowe u osób borykających się z nadwagą, otyłością, cukrzycą, insulinoopornością, chorobami tarczycy oraz osobom, które poprzez właściwe żywienie pragną podnieść jakość swojego życia. Współpracuje również z osobami aktywnymi fizycznie.

Jej misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz uświadamianie, że odpowiednio skomponowana dieta może w pozytywny sposób wpływać na wiele aspektów ludzkiego zdrowia. Stara się pokazywać swoim podopiecznym, że zdrowe odżywianie nie musi być nudne i monotonne.  Jej głównym założeniem w pracy z pacjentem jest trwałe ukształtowanie nowych nawyków żywieniowych. W swojej pracy gwarantuje indywidualne podejście do każdej osoby, uwzględniające stan zdrowia, preferencje smakowe oraz możliwości finansowe danej osoby.

Anita Ciemiecka
Oceń