Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Agnieszka KornackaZobacz wszystkie profile

Agnieszka Kornacka

Magister analityki medycznej, absolwentka Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytetu Medycznego ) w Białymstoku. Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu WSZ w Gdańsku na kierunku Dietetyka.

Dieta i odżywanie praktycznie „od zawsze” były w kręgu jej zainteresowań. Praca magisterska napisana i obroniona w zakładzie Toksykologii dotyczyła wpływu podostrego zatrucia alkoholem etylowym na poziom pierwiastków śladowych w poszczególnych tkankach ssaków.

Doświadczenie zawodowe związane ze szkoleniami oraz promocją i marketingiem zdobyła pracując w międzynarodowych firmach farmaceutycznych. Swoją energię i umiejętności praktyczne wykorzystuje teraz podczas przygotowywanych prezentacji i organizacji spotkań prozdrowotnych (prezentacji, akcji promocji zdrowia i warsztatów kulinarnych, gdzie z entuzjazmem promuje zdrową i urozmaiconą kuchnię tradycyjną i wegetariańską).

Od kilku lat prowadzi poradnię dietetyczną, w której stara się przekazać pacjentom zalety zdrowego stylu życia i zasady prawidłowej diety. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobiera także odpowiednią aktywność fizyczną i ewentualnie suplementację.

Stale uzupełnia swoją wiedzę na kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Bo w dietetyce kto stoi w miejscu ten się cofa.

Wolne chwile spędza podczas pracy w ogrodzie, który w ostatecznej wersji ma być przyjazny ptakom, owadom i pożyteczny dla człowieka a relaks i wytchnienie znajduje podczas praktyki jogi i słuchania mruczącego kota.

Agnieszka Kornacka
2.7 (53.75%) 16 votes