Profil wykładowcy - Agnieszka JagodzinskaZobacz wszystkie profile

Agnieszka Jagodzinska

Wykładowca

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji  SGGW w Warszawie oraz Podyplomowych studiów pedagogicznych.

Od 2015 roku pracuje jako dietetyk w jednym ze szpitali. Zajmuje się szeroko rozumianym żywieniem pacjentów w ramach pobytu w szpitalu. Dużą ilość czasu poświęca na edukację pacjentów zarówno w ramach indywidualnych spotkań jak i cyklicznych wykładów. Ponad to prowadzi konsultacje dietetyczne w dwóch Warszawskich przychodniach.

Na co dzień pomaga w zmianie nawyków żywieniowych, wprowadzaniu właściwej diety u osób chcących zredukować masę ciała. Współpracuje również z osobami z problemami zdrowotnymi, u których dieta jest koniecznym elementem leczenia

Posiada różnorodne doświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z cateringami dietetycznymi, przychodniami, szkołami czy kompleksem day-spa i fitness. Wielokrotnie prowadziła spotkania i warsztaty z zakresu zdrowego żywienia w korporacjach. Chętnie prowadzi edukację przyszłych dietetyków podczas zajęć w szkołach policealnych czy studiach podyplomowych, jak również opiekując się studentami odbywającymi wakacyjne praktyki.

Często uczestniczy w konferencjach naukowych oraz szkoleniach.

Agnieszka Jagodzinska
3.1 (61.21%) 116 votes