Zapraszamy do kontaktu we wszystkich miastach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Profil wykładowcy - Agnieszka GuligowskaZobacz wszystkie profile

Agnieszka Guligowska

Dyrektor merytoryczny Akademii Dietetyki

Doktor n. med., dietetyk, promotor zasad zdrowego odżywiania. Absolwentka warszawskiego SGGW i UŁ. Obecnie w ramach doktoratu na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi prowadzi w Klinice Geriatrii badania w zakresie wpływu diety na proces starzenia się organizmu ludzkiego.

Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Stowarzyszenia Dietetyków Polskich, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Od 20 lat profesjonalnie zajmuje się dietoterapią. Pracując z pacjentem stosuje wyłącznie spersonalizowane podejście, łącząc doradztwo ze skuteczną edukacją. Dostrzega ogromne możliwości diagnostyczne w analizie zmienności genetycznej pacjenta, uważa, że nutrigenetyka jest przyszłością dietetyki.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla osób dorosłych. Prowadziła wykłady dla łódzkich uczelni wyższych, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, domów kultury, stowarzyszeń i fundacji. Nieustannie pogłębia wiedzę i doskonali warsztat uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Łączy praktykę z teorią i odrobiną humoru.

Z Akademią Dietetyki współpracuje od jej założenia jako dyrektor merytoryczny i wykładowca.

 

Agnieszka Guligowska
3.7 (73.33%) 6 votes