Konkurs: Nowe trendy w DIETETYCE - wygraj kurs online!


Akademia Dietetyki ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł popularnonaukowy poświęcony najnowszej wiedzy z dietetyki i nauk o zywieniu człowieka. Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy wszystkich absolwentów studiów z dietetyki, technologi żywności, biotechnologii, fizjoterapii, wychowania fizycznego, innych pokrewnych kierunków studiów zainteresowanych żywieniem oraz wszystkich absolwentów Akademii DIetetyki po zdanym egzaminie.

  • Konkurs dla dietetyków

Cel konkursu

Głównym celem konkursu jest wsparcie młodych specjalistów związanych z nauką o żywności i żywieniu, dając im możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z dietetyki z obszaru swoich zainteresowań. Pragniemy zarazić pasją i wzbudzić chęć rozwoju w dziedzinie dietetyki i żywienia. Ponadto konkurs ma na celu zachęcenie absolwentów studiów do rozwoju w obszarze pisania pracy poglądowej z rzetelnych wiarygodnych źródeł. 

Zadanie konkursowe

konkurs Akademii Dietetyki

Zadaniem konkursowym jest napisanie artykułu popularnonaukowego z obszaru dietetyki lub nauk o żywieniu człowieka na temat wybrany przez autora.

Artykuł będzie oceniany zarówno pod względem siły oddziaływania na czytelnika (zainteresowania i przykucia uwagi odbiorcy, nowości naukowych, aktualności ze świata, kontrowersji) jak i jego rzetelności (wartości merytorycznej). Praca konkursowa powinna być ciekawa,  prosta i przyjemna w odbiorze, ale zawierać wiarygodne informacje z opisanym źródłem w bibliografii.  

Praca konkursowa i zgłoszenie udziału

konkurs praca konkursowa Dietetyka

Do konkursu będą przyjmowane prace w języku polskim o objętości od 4 do 6 tys znaków (bez spacji). Artykuły muszą być napisane zgodnie z zasadami tworzenia pracy poglądowej. Autor musi w niej zawrzeć piśmiennictwo (bibliografie). Ponadto może umieścić tabele, wykresy i schematy.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać gotową pracę konkursową wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (dostepny do pobrania poniżej) ze skanem dyplomu ukończenia studiów na adres: kursyonline@akademiadietetyki.pl do 8 lutego 2017 godz. 23:59.

Nagrody i wyróżnienia

plansze edukacyjne konkurs

Nagrodzone i najciekawsze prace opublikowane zostaną na portalu www.akademiadietetyki.pl. Natomiast autorzy najlepszych i najciekawszych trzech artykułów zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi szkoleniami i profesjonalnymi planszami edukacyjnymi.

I miejsce (1 laureat) – nagrodą główną jest zestaw 3 kursów online Akademii Dietetyki na platformie www.kursdietetyki.pl  + zestaw 7 plansz edukacyjnych Akademii Dietetyki

wyróżnienia (2 laureatów) – nagrodą jest 1 wybrany kurs online Akademii Dietetyki na platformie www.kursdietetyki.pl  + zestaw 7 plansz edukacyjnych Akademii Dietetyki

Plansze edukacyjne jakie otrzymają laureaci:

  • konkurs dietetyka

Pliki do pobrania

Przed przystąpieniem do konkursu polecamy zapoznać się z regulaminem dostępnym w pliku poniżej:

Jak wysłać pracę konkursową?

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać (do 08.02.17) wiadomość mailową na adres: kursyonline@akademiadietetyki.pl z następującymi załącznikami:

  • prace konkursową - artykuł z dietetyki lub nauk o żywieniu człowieka od 4 do 6 tyś znaków (bez spacji)
  • Formularz Zgłoszeniowy - dostępny do pobrania (pliki do pobrania)
  • Skan dyplomu ukończonych studiów (najlepiej w formacie jpg, pdf)

Życzymy powodzenia!

« Powrót do strony głównej

O nas

akredytacja-kuratorium-oswiaty.jpg

Akademia Dietetyki jest wyspecjalizowaną placówką oświatową, której organem założycielskim jest Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego.

więcej...

Nasi wykładowcy

image_1.jpg

Agnieszka Guligowska

dyrektor merytoryczny

image_3.jpg

Sylwia Szota

Gdańsk

image_5.jpg

Paweł Janus

Kraków

image_14.jpg

Dariusz Kaput

Rzeszów

image_20.jpg

Olga Mrawiec

Warszawa


Dla uczestników szkoleń

akademia-dietetyki-regulamin.jpg

Regulamin

Regulamin placówki oświatowej "Akademia Dietetyki" - Centrum Kształcenia Ustawicznego...

więcej...

absolwent-dietetyki.jpg

Co potrafią nasi absolwenci?

Absolwenci Akademii Dietetyki są profesjonalnie przygotowani do pracy w obszarze dietetyki...

więcej...

egzamin-dietetyk.jpg

Literatura obowiązkowa i uzupełniająca

czyli, co warto przeczytać, aby wiedziec więcej...

więcej...

kurs-dietetyki.jpg

Niezbędnik kursanta

czyli, co każdy uczestnik szkolenia wiedzieć powinien... 

więcej...


Wyróżnienia, podstawy prawne

kuratorium-oswiaty-w-lodzi.jpg

Akredytacja Kuratora Oświaty w Łodzi

Najwyższa jakość naszych szkoleń została potwierdzona przyznaniem akredytacji Kuratora Oświaty w Łodzi.

więcej...

Egzamin potwierdzający przygotowanie do zawodu

Kurs zaawansowany dietetyki kończy się egzaminem umożliwiającym potwierdzenie przygotowania do zawodu dietetyk.

więcej...

Zaświadczenia

Akademia Dietetyki jako placówka oświatowa, ma prawo wydawania zaświadczeń o ukończeniu danego szkolenia na drukach MEN.

więcej...

Opinie o Akademii Dietetyki 

opinia.jpg

Kurs dietetyki w Lublinie - opinie

"Program szkolenia był zgodny z moimi oczekiwaniami. Materiał przekazywany w sposób jasny i klarowny. Kurs podstawowy zachęcił do poszerzania swojej wiedzy na kursie zaawansowanym."

opinia.jpg

Kurs dietetyki w Gdańsku - opinie

"Organizowany przez Akademię Dietetyki kurs oceniam jak najbardziej pozytywnie. Jego forma w zadawalającym stopniu spełniła moje oczekiwania, ponieważ poza uzyskaniem wiedzy teoretycznej, nauczyłam się wielu praktycznych rzeczy."

opinia.jpg

Kurs dietetyki we Wrocławiu - opinie

"Wiedza oraz sposób przekazywania informacji był na najwyższym poziomie. Bardzo miła i sympatyczna atmosfera[...]"

opinia.jpg

Kurs dietetyki w Warszawie - opinie

Na szkolenie szłam "z przymusu zawodowego" a już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to była bardzo dobra decyzja. Uważam, że każdy kto chce świadomie  żyć powinien takie szkolenie przejść.

więcej...

opinia.jpg

Kurs dietetyki w Katowicach - opinie

Jako uczestnicy kursu podstawowego oraz zaawansowanego z zakresu dietetyki realizowanego w Państwa Akademii, chcielibyśmy wyrazić swoją opinię na temat prowadzącej zajęcia...

więcej... 

opinia.jpg

Kursy z dietetyki dla seniorów w Łodzi - opinie

Opinie osób po 60 roku życia na temat kursów dla seniorów w Łodzi realizowanych w ramach projektu "Zdrowa dojrzałość: wolontariat kompetencji z zakresu dietetyki" prowadzonego w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS)

więcej...